قالب وردپرس

سرویس خواب:خواب راحت با سبک سفید برفی..

سرویس خواب ، به عنوان خلوتگاه شخصی شما ، تنها مکانی در خانه است که زیبایی در آن بدون توجه به سادگی یا متنوع بودن سبک دکوراسیون شما ، ضروری است. غالب ترین رنگ اتاق خواب در قرن ۱۹ ، اتاق خواب سفید شیری است. اتاق خواب سفید آرامش را به ارمغان می آورد و اتاق شما را از چهارچوب های تاریک سایر بخش های خانه جدا می سازد .پرده های سفید رنگ آویزان از بالای تخت ، درخشش طلایی رنگ تخت را تشدید می کند و به اتاق نمایی زیبا می دهد . رنگ طلایی سبک اتاق خواب های قرن ۱۹، هماهنگی باشکوهی به اتاق خواب سفید می دهد .

سرویس خواب

انواع سرویس خواب
آشنایی با انواع تخت خواب ها به شما کمک می کند که با توجه به خواسته ها و امکاناتی که دارید، سرویس دلخواه خود را انتخاب کنید.

۱- سرویس خواب های بزرگسال

این نوع از تخت خواب همان نوع نگاهی است که عد از شنیدن نام این محصول به ذهنمان می آید.در واقع مطابق نام این محصول تخت خواب بزرگسال برای یک زوج طراحی شده است.
۲-سرویس خواب های طبقاتی
اینگونه تخت خواب ها را بیشتر برای اتاق بچه ها استفاده می کنند. در خرید این نوع تخت خواب باید به ایمنی آن توجه زیاد داشته باشید. میله های تخت ها باید به هم محکم شده باشند، همچنینتخت خواب بالایی باید دارای حفاظ باشد تا از خطر افتادن جلوگیری کند.

۳- سرویس خواب های متحرک
این تخت خواب ها که دور تا دور خود یک حفاظ نیز دارند را می توانید در هر جای منزل خود نصب کنید، به طوری که انگار یک اتاق اضافی در گوشه ای از پذیرایی خود ساخته اید و با رفتن میهمان نیز می توانید آن را جمع کنید و در گنجه ای بگذارید.

۴- سرویس خواب های فلزی

تخت خواب های فلزی نسبت به انواع دیگر مقاومترند و امکان خراب شدن و ضربه دیدن آنها کمتر است، در ضمن نسبت به تخت خواب های چوبی، ارزانترند. از آنجایی که این تخت ها سنگین هستند، اگر منزل ثابت ندارید و هر از گاهی اسباب کشی می کنید، از خرید این نوع تخت خودداری کنید.

منبع:مجله مای دکور شماره ۱

قالب وردپرس