قالب وردپرس

۸ مرحله برای ثروتمند شدن به کمک فنگ شویی

مکتب فنگ شویی برای تمام جنبه های زندگی قوانینی دارد که با رعایت آن ها انرژی های مثبت در آن جنبه از زندگی شما بیشتر می شود.وقتی دریافتید که منطقه پولی فنگ شویی شما در کجا قرار دارد، سعی کنید انرژی‌های مثبت فنگ شویی را در این منطقه قرار دهید.

بنابراین، بیایید ببینیم که در طراحی داخلی خلق یک فنگ شویی خوب در منطقه پولی به چه معنی است. وقتی منطقه پولی فنگ شویی شما دارای انرژی درستی باشد، خانه شما (یا دفتر کار) قادر است تا انرژی مالی و پولی را به خود جذب کرده و در خود حفظ کند. این مسئله در زندگی شما تاثیر زیادی دارد، بنابراین بیش‌ترین تلاش خود را در انجام نکات زیر انجام دهید.

عنصر فنگ شویی منطقه مالی و پولی شما چوب است و در فنگ شویی چوب با آب و خاک تقویت می‌شود. این موضوع براساس تعامل و تاثیرات متقابل عناصر فنگ شویی تعریف می‌شود.

شما به دنبال این هستید که منطقه پولی خانه یا دفتر کارتان دارای این عناصر باشد. در این مطلب هشت مرحله را برای کمک به شما معرفی می‌کنیم.

decosara.com-فنگ شویی

  1. .گیاهان سبز شاداب و سالم، مانند:درخت پول  ، بامبوی فنگ‌شویی ، گیاه تصفیه‌کننده هوا۲. یک عنصر آبی، یک آینه، و یا تصویری از آبشما می‌توانید یک فواره واقعی را وارد فضای خود کنید که بسیار عنصر فنگ شویی خوبی است. آینه‌ها نیز عنصر فنگ شویی بسیار خوبی برای منطقه پولی هستند. شما هم‌چنین می‌توانید از تصاویر آبی مانند یک آبشار زیبا، یک دریاچه، یک رودخانه، و یا یک اقیانوس استفاده کنید. مطمئن شوید که عنصر آبی شما تمیز و در جریان است.

decosara.com-فنگ شویی

۳.بر روی اشکال خاصی در منطقه پولی خود تاکید کنید.

هر عنصر فنگ‌شویی در قالب شکلی بیان می‌شود، بنابراین می‌توانید انرژی‌های مختلفی را در قالب اشکال مختلف وارد فضای خود کنید:

مستطیل (عنصر چوب )

مربع (عنصر خاک )

موجدار (عنصر آب )

این اشکال می‌توانند در قالب یک قاب عکس، طرح‌های پارچه، یا طرح‌های کاغذدیواری باشند و از این طریق انرژی‌های درست وارد منطقه پولی شما شود.

۴. تصاویر جنگل‌ها، پارک‌ها، یا برگ‌های سبز گیاهان، درختان، چمن‌زار، و غیره نمایان‌گر عنصر چوب در انرژی‌های فنگ‌شویی هستند.

شما هم‌چنین می‌توانید تصاویر مناظر طبیعی- از سواحل شنی گرفته تا کوه‌ها و دره‌ها (که نمایان‌گر عنصر خاک هستند) را وارد فضای خود کنید.

۶. از بهترین‌ رنگ‌های فنگ‌شویی برای طراحی منطقه پولی خود استفاده کنید.

سبز ، قهوه ای ، آبی ، سیاه ، زرد خاکی ( روشن )

decosara.com-فنگ شویی

۶.فضا را با تصاویری تزئین کنید که بیان‌گر ثروت و فراوانی هستند.

شما می‌توانید از هر نوع نشانه مدرن (و شخصی) که بیان‌گر ثروت است استفاده کنید. برای مثال مردم از سفر با یک قایق لوکس یا استفاده از یک دست میز بزرگ و رنگی برای مهمانی لذت می‌برند. شاید تصاویری از قطعه‌های طلا یا یک خانه بزرگ با یک آبنما مناسب‌تر باشد. این تصاویر برای هر کس متفاوت است و شما باید تصویری را پیدا کنید که از نظر شما بیان‌گر ثروت و فراوانی باشد.

۷. هم‌چنین برخی از نشانه‌های کلاسیک فنگ شویی چینی برای ثروت را در نظر داشته باشد.

فقط مطمئن شوید که به آن‌ها علاقه دارید و با طراحی داخلی شما در هماهنگی هستند. موارد زیر پرطرف‌دارترین نشانه‌های ثروت در فنگ‌شویی سنتی هستند:

آکواریوم فنگ‌شویی (یا نشانه‌ای از یک ماهی خاص) ، سکه‌های چینی ، یک گلدان زیبا ، یک کشتی بزرگ ، بودای خندان ، کریستال

۸. همیشه انرژی فضا را با استفاده از عطرها و رایحه‌های دلنشین، گل‌های تازه، و چند شمع تازه و متنوع نگه دارید.منبع:Chidaneh.ir

قالب وردپرس