قالب وردپرس

۸ تکنیک تغییر دکوراسیون منزل

۸ روش تغییر دکوراسیون خانه ساده و ارزان

تقویم جدیدی که روی دیوار نصب شده خبر می دهد که سال جدیدی در راه است . اگر شما می خواهید به خانه خود سرو سامان دهید و احساس تازگی داشته باشید ما به شما ۸ تغییر را پیشنهاد می کنیم که بسیار موثر و انرژی زا هستند.

DecoSara.com - تغییر دکوراسیون

۱.از آنچه دارید لذت ببرید . همه شما در خانه تان وسایلی دارید که دوستشان داشتید و خاطرا تتان را زنده می کنید . مانند کتاب های دوست داشتنی و فیلم های قدیمی که جمع آوری می کردید ، موسیقی هایی که لذت بخش هستند و طبخ غذا یا شیرینی هایی که مزه خاطرات شما را زنده می کند. برای سال جدید همه این ها را بیرون بکشید و لذت ببرید.

۲.شناسایی آنچه دوست دارید . خیلی وقتها چیزی نمی خرید زیرا نمی دانید که دقیقا چه چیزی دوست دارید، امسال با توجه به بودجه ای که دارید در سایتهایی نظیر decosara.com و بسیاری دیگر چیزی پیدا کنید که شما را جذب کند.

DecoSara.com - تغییر دکوراسیون

۳. چیزی را که دوست ندارید حذف کنید. حذف کردن آنچه که دوست ندارید به شما انرژی می دهد که دست کم از اضافه کردن جدیدها ندارد . یک صندلی قدیمی را می توانید حذف کنید و یک دیوار رنگ و رو رفته را با کمی رنگ چهره جدید بدهید.

۴. اجازه ندهید اجاره نشینی شما را از ساختن خانه ای که دوست دارید ، متوقف کند . این نکته مهم است که در شرایط فعلی زندگی خود بهترین استفاده را از محیط داشته باشید و فقط منتظر تغییر منزل نمانید. در ابتدای این سال جدید جزییاتی مانند گل و گیاهان خانگی ، پرده های ساده و دست دوز را به خانه تان اضافه کنید.

۵. چیزی نخرید مگر آنکه به آن نیاز داشته باشید و جایی برای آن داشته باشید. در سال جدید تصمیم بگیرید که آگاهانه خرید کنید و این کار را به یک عادت تبدیل کنید. قبل از خرید خوب فکر کنید که آیا شما به این وسیله نیاز دارید و قرار است آن را در کجای خانه قرار دهید .

DecoSara.com - تغییر دکوراسیون

۶. محدودیت را به فال نیک بگیرید . اگر شما محدودیت هایی مانند کمبود فضا یا کمبود بودجه دارید به جای ناراحتی از موهبت خلاقیت استفاده کنید و به دنبال روش هایی ارزان و اقلامی کوچک تر بگردید که در این صورت شاید حتی خودتان قادر به ساخت آن باشید.

۷. شجاع باشید و یک تغییر بزرگ را تصور کنید . اگر توان مالی دارید چه چیزی بهتر از اینکه در آستانه سال جدید دست به یک تغییر شجاعانه بزنید. سبک و سیاق منزلتان را به طور کل تغییر دهید اما یادتان باشد که قبل از آن خوب فکر کنید ، مشورت بگیرید و این تغییر را به گونه ای انجام دهید که حس خوب به خانه تان بیاورد.

DecoSara.com - تغییر دکوراسیون

۸. به خودتان قول دهید . به بهانه سال جدید به خودتان قول دهید که پاداش هایی برای رفتارتان در نظر بگیرید از یک گلدان کوچک گرفته یا نوارها و کوسن های تزیینی تا پس انداز برای یک تابلو هنری و ارزشمند.

منبع:houzz.com

قالب وردپرس