قالب وردپرس

۵ نکته طراحی داخلی که باید بدانید

نکات مهم طراحی داخلی

زمانی که هدف شما ساخت یک فضای بی نظیر در منزل است، باید دقت داشته باشید که همه چیز را به خوبی انجام می دهید. بسیاری از مردم برای طراحی داخلی منزلشان وقت زیادی نمی‌گذارند و فکر می‌کنند که با رنگ کردن دیوارها همه چیز تمام می‌شود؛ این در حالیست که  کارهای بسیاری زیادی می‌توانید انجام دهید تا ظاهری مناسب برای فضای منزل خود بسازید. در ادامه ۵ نکته طراحی داخلی را برای شما آورده ایم:

(done)5 نکته‌ی طراحی داخلی که باید بدانید

۱.از یک رنگ شاخص استفاده کنید. آیا از استفاده از رنگ می‌ترسید؟ اگر فضای داخلی خانه شما بی روح و بی رنگ باشد، هیچگاه جلوه گری نخواهد کرد. مطمئن شوید که در طراحی داخلی منزلتان از یک رنگ شاخص استفاده می کنید. رنگی را انتخاب کنید که دوست دارید و سپس متناسب با آن رنگ لوازم و دیوارها را انتخاب کنید.

۲.فرش‌هایتان را بشویید. اگر فرش و موکت منزلتان کهنه به نظر برسد، احتمالاً تصمیم می‌گیرید که فرش یا موکت جدیدی بخرید، اما این کار تنها هزینه بر است. چرا که تنها پس از چند ماه دوباره این اتفاق خواهد افتاد. بهتر است به جای این کار هر چند وقت یک بار با قالیشویی تماس بگیرید، آن ها قالی شما را در منزل تحویل می گیرند و در اولین فرصت قالی تمیز شما را تحویل می‌دهند!

۳.از فضاهای نگهداری مخفی استفاده کنید. آیا منزل شما به هم ریخته و شلوغ است؟ شاید فضای کافی برای نگهداری لوازمتان ندارید. می‌توانید از فضاهای بلااستفاده برای نگهداری لوازمتان استفاده کنید.

۴. نورپردازی مناسب. خانه شما بدون نورپردازی کافی تنگ و تاریک به نظر می‌رسد. یکی از راه های حل این مشکل ایجاد توهم نوری است، می‌توانید از آینه برای بازتاب نور استفاده کنید و اگر این امر امکان پذیر نیست می توانید از رنگ های براق برای دیوارها استفاده کنید.

۵.تا حد امکان ساده بیندیشید. در نهایت باید به یاد داشته باشید که تا حد امکان همه چیز را ساده نگه دارید. اگر میخواهید خانه شما شیک به نظر برسد این بهترین راه است. این بدین معناست که لوازم تزئینی کمی در خانه شما وجود داشته باشد.

منبع: www.freshome.com

برای بازدید از نمایشگاه اینترنتی کالامبل کلیک نمایید

قالب وردپرس