قالب وردپرس

دکوراسیون داخلی : ۵ اتاق در یک جعبه

امشب در دکوسرا  به معرفی یک طراحی مدولار در حوزه دکوراسیون داخلی می پردازیم.

این طرح به صورت ۱۰۰ درصد مدولار در صنعت مبلمان خانگی است.

این طرح با در نظر گرفتن استفاده حداکثری از فضا با استفاده از ایده های کم جا و مدرن طراحی گردیده است و با استفاده از رنگ بندی جذاب و بهره گیری از سیستم های نوین ساخت دکوراسیون چوبی ،طراحی و ساخته شده است.این مجموعه هر انچه که شما از این دکوراسیون کامل برای منزل خود انتظار دارید را در دل خود پنهان کرده و در زمان نیاز به شما ارائه میکند.

دکوراسیون داخلی

گاهی اوقات، طراحی داخلی استفاده از عناصر ساده است. ساده و خلاقانه. گاهی نیازی به ارائه ی طرح های عجیب نیست. طرح های کوچک اما خردمندانه نیز می توانند تحسین برانگیز باشند. در این بخش، قصد بررسی یک طراحی داخلی از این دست طراحی ها را داریم.

دکوراسیون داخلی

 

ابتکار و خلاقیت، همواره نگاهها و توجهات را به سمت خود می‌کشاند. تصاویری که در ادامه می‌بینید، برخی از همین ابتکارات جالب و راهکارهای خلاقانه در دکوراسیون منزل و طراحی داخلی است.

دکوراسیون داخلی

به جای خرج مقدار زیادی پول به راحتی می توانید با سرمایه گذاری در وقت و انرژی خانه ی خود را به زیبایی طراحی کرده و از دیدن آن لذت ببرید .ما در اینجا یکسری ایده ها و راهنمایی ها را برای شما قرار داده ایم که استفاده از آنها به شما کمک زیادی در طراحی هرچه زیباتر خانه اتان خواهد کرد.

 

اتاق جعبه ای

اتاق در یک جعبه

ایتالیا ۲۰۱۵

طراح rdan dslandsbergs studio

ترجمه: حسین سفری

 

قالب وردپرس