قالب وردپرس

تغییر دکوراسیون: ۱۶ پیشنهاد کم خرج (۱)

پولدارها همیشه کارشان راحت است ، یک تلفن به یک دفتر طراحی و طراحان شیک پوش و باتجربه و همین.اما آنهایی که ندارند چی ؟ آنها باید زرنگ باشند ایده های بسیاری در مجلات و سایت ها و شبکه های اینترنتی وجود دارد ، که می توانند از آنها برای تغییر دکوراسیون استفاده کنند.

تغییر دکوراسیون

*برای خود یک پوشه فیزیکی یا دیجیتالی از عکس های دکوراسیون منزل درست تا مواقعی که خواستید تغییر دکوراسیون انجام دهید ، از آن الهام بگیرید.

*به اندازه پولتان برای تغییر دکوراسیون برنامه ریزی کنید. مهم است بدانید چشمگیرترین عنصری که می توانید تغییر دهید بزرگترین تکه مبلمان تان است . اگر پولی ماند ، چند قطعه اکسسوری به آن اضافه کنید.

*ورودی خانه تان بسیار مهم است. اول ورودی را از وسایل اضافی خالی کنید بعد با یک کنسول ، آینه ، تابلو عتیقه یا کنسولی زیبا زینت دهید.

*می توانید با کمک پارچه های مناسب پوشش های رنگی برای مبلمان تان درست کنید، با این کار می توانید در هر فصل رنگی جدید به خانه بیاورید.

*ساده ترین راه تغییر دکوراسیون ، جا به جایی مبلمان است. با به کارگیری همسرتان در این امر می توانید از یکنواختی جلوگیری کنید.

*هر بار که می خواهید خانه تان را رنگ کنید از رنگ های همیشگی استفاده نکنید ، یا لااقل یک دیوار را با رنگی متضاد بیاراید.

*نورهای تزیینی همیشه کارساز هستند. با متمرکز کردن نورهای تزیینی بر روی یک تابلو ، گلدان عتیقه یا عکس خانوادگی هر کسی وارد خانه شما بشود ، شماره طراح تان را می خواهد.

*اگر هنر خیاطی دارید ( حتی کمی ) تکه های پارچه ای را با هنر وذوقتان کنار هم بدوزید و یک پرده متفاوت داشته باشید.

منبع:مجله دکومان شماره ۲۰-۲۱

تغییر دکوراسیون: ۱۶ پیشنهاد کم هزینه (۲)

قالب وردپرس