قالب وردپرس

طراحی دکوراسیون داخلی ساده و کم هزینه

در خانه خود سادگی را حفظ کنید.

ساده بودن طراحی صرف نظر از کم هزینه بودن دارای ویژگی های منحصر به فردی نیز می باشد یکی از این ویژگی ها خلق ایده های کم هزینه و دوست داشتنی در تزئینات و قفسه های دکوری در خانه است. در طراحی این دکوراسیون داخلی ساده که با هزینه های کم صورت گرفته است می توان از ایده هایی همچون استفاده از قفسه های کوچک و با طراحی زیبا و نیز تزئینات و گل آرایی مناسب در منزل اشاره کرد از دیگر ویژگی های بارزی که با وجود هزینه های اندک باعث زیبایی در این طراحی شده است می توان به مشخص کردن فضاهای جداگانه با چینش متفاوت در یک فضای یکتا بود. چینش مبلمان پذیرایی، میز کار و کابینت آشپزخانه به گونه ای است که هر کدام را از دیگری متمایز نموده است. در ادامه با مشاهده این طراحی دکوراسیون داخلی ساده و زیبا ایده های متفاوتی در این خانه ساده بیابید.

برای اجرای آسانترین و مطمئن ترین ترکیب بندی ، اول اینکه فقط با دو رنگ بسیار نزدیک ، مرتبط با یکدیگر کار کنید. دیگر اینکه برای برخی از فضاها و رنگهای یکنواخت استفاده از یک تک رنگ در رنگ بندی بجا و رویکردی صحیح است. برای مثال اگر درون خانه ای مبلمان و رنگ کلی فضا همخوان و یکسان باشند ، این ترکیب خود جلب نظر می کند.

Decosara.com-سادگی دکوراسیون

اغلب با وجود اینکه شما همه اسباب و اثاثیه را با هدف یکی کردن مبلمان با معماری داخلی خانه یکسان می نمایید حتما در می یابید که با مقدار جورواجوری مبلمان بدقواره ، که بیشتر به آنها اثاثیه می توان اطلاق کرد تا اشیا فکر شده و بجا برای فضای مورد نظر مواجه هستید. یعنی زندگی شما بیشتر اوقات متمایل به پرشدن بی هدف با انواع اسباب اثاثیه می شود. یک میز تحریر موروثی ، یک چراغ خاص سوغاتی هدیه شده از طرف عمه جان. حال برای ارتباط دادن همه این عناصر گلچین شده با مبلمان و اشیا جانبی آرایشی ، اصولی ترین راه حل ، آفرینش سادگی در معماری پس زمینه این اشیا می باشد. طراحان و دکوراتورها این روش را برای دستیابی به ساختاری صحیح در معماری داخلی خود برمی گزینند.

منبع: چهل کلید رنگ در معماری داخلی؛ مهندس فریدون کسرایی

قالب وردپرس