قالب وردپرس

رنگ های تابستانی دکوراسیون منزل ۲

فصل تابستان زمان مناسبی برای استفاده از رنگ های تازه و شاد در فضای خانه است. در ادامه با رنگ های تابستانی دکوراسیون منزل و چگونگی استفاده از آن‌ها آشنا خواهید شد.

صورتی استوایی. استفاده از صورتی گرم سرزندگی را به فضا اضافه می کند. این رنگ به آرامش صورتی مبلمان کودک و نوجوانانه نیست و به راحتی با رنگ های دیگر هماهنگ می شود.

دکوراسیون منزل- Tropical Pink

ارغوانی. این رنگ سرزنده نماینده مناسبی برای روزهای شاد تابستان است. استفاده از رنگی با این شدت نیازمند دقت است. اگر می خواهید از این رنگ در سطوح وسیع استفاده کنید دقت داشته باشید که از این رنگ در دیگر قسمت های اتاق نیز استفاده کنید.

دکوراسیون منزل - Birilliant Magenta

قرمز لاکی. چه مکانی بهتر از ورودی خانه برای اینکه بتوانید مهمانان را به منزل خود دعوت کنید. استفاده از یک رنگ قرمز سرزنده می تواند انتخاب مناسبی برای خوشامد گویی به مهمانان باشد.

دکوراسیون منزل - Nail Polish Red

رنگ های خنثی الهام گرفته شده از طبیعت. با استفاده از رنگ های خنثی ای که از طبیعت الهام گرفته اند می توانید دکوراسیونی سرزنده برای منزل خود طراحی کنید. برای اینکه حس طبیعی را به منزل خود بیاورید می توانید از رنگ های چوب استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از لینن های رنگ خنثی و پارچه کتان برای تابستان است.

Nature inspired

فسفری. کمی رنگ فسفری در میان رنگ های روشن اتاق برای فصل تابستان بسیار مناسب است.

Chartreuse

سبز خالص. این رنگ سرشار از حس زندگی است. این رنگ هارمونی خوبی با دیگر رنگ های تابستانی از جمله آبی، صورتی و زرد دارد. به شما پیشنهاد می دهیم که این رنگ ها با سفید و نور طبیعی همراه کنید تا از ارزش واقعی آن بهره مند شوید.

Kelly Green

آبی ملوانی. اگر گرایشات طراحی داخلی را دنبال می کنید حتما می دانید که آبی ملوانی یکی از رنگ های پر طرفدار است. این رنگ را می توانید با رنگ های شاخصی مثل صورتی یا قرمز ست کنید. پیشنهاد میدهیم از این رنگ به صورت الگوهای خط خطی استفاده کنید.

دکوراسیون منزل - Navy

صورتی روشن. همه ما می دانیم که صورتی همواره رنگ دخترانه ایست. هیچ رنگی به اندازه صورتی نمی تواند به اتاق حس زنانگی بدهد و این همان عاملی است که این رنگ را برای اتاق خواب دختر مناسب می کند. ترکیب آن با پارچه های گلدار و یا همراهی اش با بنفش حسی خوشایند و سرزنده را به دنبال دارد.

دکوراسیون منزل - FLirty Pink

رنگی رنگی!. چرا زمانی که می توانید از همه رنگ ها استفاده کنید تنها انتخاب خود را به یکی محدود کنید؟! یک الگوی رنگی رنگی می تواند به سرعت یک محیط بی روح و سرد را به یک فضای شاد و سرزنده تبدیل کند.

دکوراسیون منزل - Multicolor

منبع: www.hgtv.com

برای بازدید از نمایشگاه اینترنتی کالامبل کلیک نمایید

قالب وردپرس