قالب وردپرس

رنگ های تابستانی دکوراسیون منزل ۱

فصل تابستان زمان مناسبی برای استفاده از رنگ های تازه و شاد در فضای خانه است. در ادامه با رنگ های تابستانی دکوراسیون منزل و چگونگی استفاده از آن‌ها آشنا خواهید شد.

آبی کبالت. رنگی شاخص و اثر گذار و در عین حال سرزنده. فضایی که در آن رنگ آبی کبالت به کار رفته باشد به ندرت خسته کننده است. گیسلن وینس Ghislaine Viñas، طراح داخلی آمریکایی می گوید:” رنگ های پویا برای دفاتر خانگی بهترین انتخاب هستند. برای اینکه به استفاده از رنگ در دکوراسیون عادت کنید، کار را با یک اتاق کوچک آغاز کنید و یاد بگیرید که چگونه با رنگ ها بازی کنید.”

دکوراسیون منزل - decosara.com

نارنجی تند. رنگ نارنجی تند به هر فضایی انرژی می بخشد. گیسلن می گوید که این رنگ فضا را گرم می کند و در عین حال اثرگذاری سریعی دارد. اگر یک کاناپه نارنجی بزرگ، خارج از محدوده راحتی شماست، می توانید اثاثیه نارنجی کوچک تری را انتخاب کنید.

Exotic Orange

زرد خورشیدی. این رنگ شاد و روشن می تواند به راحتی لبخند بر لب ها بنشاند. یک اثر هنری یا کوسن هایی با این رنگ از بهترین راه های برای این کار هستند. برای اینکه این رنگ بیشتر به چشم بی آید می توانید آن را با رنگ های خنثی مثل سفید یا خاکستری همراه کنید.

Sunny Yellow

خاکستری ملایم. طراح داخلی آناستازیا فایلا Anastasia Faiella می گوید:”این رنگ رویایی هم کلاسیک است و هم در خیلی از مواقع به کار می آید. می توانید اتاق نشیمن یا آشپزخانه یا اتاق خواب خود را در این رنگ غرق کنید. ظاهر تازه و سرزنده ای که به فضا می دهد، باعث می شود که برای تابستان انتخاب راحتی باشد. من عاشق این هستم که بسیاری از رنگ ها با خاکستری هارمونی دارند.

Soft Gray

آبی آسمانی. درست همانند آسمان، این رنگ نیز آرامش بخش است. توبی فیرلی Tobi Fairley، طراح داخلی آمریکایی می گوید:” من دوست دارم از این رنگ در مبلمان، پرده ها، تابلو ها یا اثاثیه های بزرگ استفاده کنم. این رنگ می تواند به هر محیطی آرامش ببخشد.”

Sky Blue

قرمز آبنباتی. این رنگ برای اتاق غذاخوری بسیار مناسب است. آلن متکلف معمار می گوید:” استفاده از یک رنگ قرمز به جز قرمز اصلی برای چشم با جذاب تر و در عین حال پیچیده تر است. آلن می گوید که این رنگ قدرتمند اشتها را تحریک می کند.”

دکوراسیون منزل - Candy Red

سفید. استفاده هوشمندانه از رنگ سفید می تواند سرزندگی به فضا اضافه کند. از رنگ سفید به عنوان پس زمینه استفاده کنید و سپس دیگر اثاثیه ها را با رنگ هایی که دوست دارید انتخاب کنید.

دکوراسیون منزل - Crisp White

گلبهی. این رنگ معمولاً با هر اثاثیه ای خوانایی دارد؛ از بالش و کوسن گرفته تا یک پا تختی. حتی می توانید در ابعاد بزرگتر نیز از این رنگ استفاده کنید؛ می توانید در یک حرکت غیر منتظره سقف اتاق خود را با راه راه های گلبهی رنگ کنید.

دکوراسیون منزل - Seaworthy Coral

زرد نئونی. کیمبرلی گورسلاین Kimberlee Gorsline، می گوید:” زرد نئونی همیشه سرزنده و شاد خواهد ماند و هیچ گاه از مد خارج نخواهد شد. ممکن است هر کسی زرد نئونی را برای رنگ دیوار خود انتخاب نکند اما با اضافه کردن این رنگ به اتاقش می تواند اثر مثبت و سریعی بر افراد بگذارد. این رنگ برای تابستان بسیار مناسب است. می توانید گلدان کوسن یا لامپ خود را زرد نئونی انتخاب کنید و جلوه خاصی به فضای اتاق خود ببخشید.

دکوراسیون منزل- Neon Yellow

لیمویی. این رنگ می تواند به راحتی به هر فضایی ظاهری بهتر ببخشد. می توانید قفسه کتابخانه تان را لیمویی کنید و سپس با اضافه کردن اثاثیه کوچک تر با همین رنگ، ظاهر اتاق را تکمیل کنید.

دکوراسیون منزل Refreshing Lime

منبع: www.hgtv.com

 

 برای بازدید از نمایشگاه اینترنتی کالامبل کلیک نمایید

قالب وردپرس