قالب وردپرس

دکور تابستانی را به خانه خود هدیه دهید …

در تابستان دکور منزلتان را تغییر دهید

هر فصل زیبایی و حال و هوای خاص خود را دارد ، از معجزه فصل ها غافل نشوید و محیط زندگی تان را با نشانه های کوچک هم شده تغییر دهید و از یکنواختی خارج کنید . فصل تابستان ، فصل فراغت و شادمانی است دست به کار شوید و دکور تابستانی را به خانه تان هدیه دهید :

summer decor- دکور تابستانی

۱)نگاهی به اطراف بیندازید ، کوسن ها ، رومیزی ها ، پادری ها ، لیوان و فنجان های با رنگ گرم « قرمز ، نارنجی ، زرشکی و …» را جمع کنید به جای آنها از سبز روشن ، آبی روشن ، سفید و فیروزه ای استفاده کنید.

۲)وقتی به بازار می روید یادتان باشد که معمولا قسمت های آخر طاقه پارچه را بسیار ارزان حساب می کنند ، از همین باقیمانده ها با رنگ هایی که گفتیم رومیزی یا رو مبلی تهیه کنید و یا به پرده و روتختی سنجاق کرده و کوک بزنید.

۳)سوغات های دریا را دست کم نگیرید . از صدف هایی که در سفرهای کنار دریا جمع آوری کرده اید به شکل شمع های آبی مزین به صدف ، کنار وان حمام ، روی میزهای کنار تخت خواب و میز جلوی میهمان استفاده کنید.

۴)خوشبو کننده اتاق را جلوی دریچه کولر آویزان کنید و یا با روبان های بلند به دریچه کولر گره بزنید که به وسیله باد حرکت کنند.

۵)قاب بزرگی برای اتاق پذیرایی در نظر بگیرید و هر فصل عکسی متناسب با آن را در آن قرار دهید. برای انتخاب بهترین عکس ها می توانید در اینترنت جستجو کنید و یا آثار نقاشان بزرگ جهان را ببینید ، حدس زدن عکس بعدی برای مهمانان شما هم جالب خواهد بود.

summer decor-- دکور تابستانی

۶)اگرچه بهتر است در ساعات اوج گرما پرده ها را بکشیم ولی قبل از آن مقداری آفتاب به خانه راه دهید و به کل با آفتاب قطع رابطه نکنید.

۷)قالی های اضافه را جمع کنید . سنگ و سرامیک منظره خلوت و خنک و مناسبی برای تابستان است . از سبدهای بزرگ سفید برای میوه های مصنوعی و گل های روشن مصنوعی استفاده کنید.

۸)اگر تراس و پاسیو یا حیاط دارید ، استخرهای بادی کوچک را برای بچه ها فراموش نکنید.

منبع : روزنامه سلامت

برای بازدید از نمایشگاه اینترنتی کالامبل کلیک نمایید

قالب وردپرس