قالب وردپرس
تبلیغات اینترنتی مبلمان (2)

تبلیغات اینترنتی مبلمان (۲)

ابتدا مقاله تبلیغات اینترنتی مبلمان (۱): فرصتی نو در فروش مبلمان و دکوراسیون را مطالعه نمایید

۳. نمایش محصولات به روشنی روز در سایت فروشگاهی

نمایش محصول در فروشگاه های اینترنتی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا خریداران باتوجه به تصاویر و اطلاعات ارائه شده از محصول  تصمیم به خریداری می گیرند. نمایش محصولات به صورت درست باید صورت بگیرد بطوری که از تمام زوایا بتوان محصول را ارزیابی کرد و به جزئیات آن پی برد بنابراین باید از گالری تصاویر که از ویژگی های مهم فروشگاه اینترنتی است بهره جست. گالری تصاویر، تصاویر مربوط به هر محصول را نمایش می دهد و می توان تمامی عکس های محصول مورد نظر را دید و یا حتی روی ان زوم نمود.

تبلیغات اینترنتی مبلمان

۴. اطلاعات محصولات فروشگاه های اینترنتی

در این بخش همه ی اطلاعات لازم برای کاربر وتمامی مشخصات محصول باید وجود داشته باشد مانند: تاریخ تولید، شرکت تولید کننده، رنگ محصول، جنس محصول، سایز محصول، مزایا، امکانات و لوازم جانبی محصول و هر انچه که نیاز است خریداران در هنگام خرید در مورد کالای مورد نظر بدانند.

۵. وجود محصولات مشابه و مقایسه محصولات

با توجه به شباهت محصولات و تنوع در نوع محصول می توان در صفحات مخصوص هر محصول لیستی از محصولات مشابه قرار بگیرد تا کاربر از تنوع محصول اطاع پیدا کند شاید بعضی ها بگویند افزایش تنوع باعث می شود کاربر به سختی تصمیم به خرید یک کالا بگیرد برای رفع این مشکل نیز با قرار دادن قابلیت مقایسه محصولات به کاربر می توان کمک کرد به این صورت که کاربر بعد از دیدن محصولاتی که قصد خرید آنها را دارد می تواند با انتخاب آنها مقایسه شان کند و مقایسه محصول به صورت کامآ خودکار و بدونه جانبداری از برندی خاص و فقط با توجه به مشخصات محصول صورت می گیرد و نتایج دقیقی در اختیار خریدار قرار می دهد.

مقاله تبلیغات اینترنتی مبلمان ۳ را مطالعه نمایید

منبع: دکومان / نشریه تخصصی مبلمان، معماری و دکوراسیون داخلی/ شماره۲۳

جهت انجام تبلیغات اینترنتی موثر مبلمان ابه سایت نمایشگاه اینترنتی کالامبل مراجعه نمایید.

قالب وردپرس