قالب وردپرس

برند دکوراسیون Lumio گستره ای از کتاب تا چراغ

برند دکوراسیون Lumio با ظاهری تمام عیار همانند یک کتاب با جلد گالینگور، به هنگام گشوده شدن ، صفحات نورانی خود را پیش روی بیننده قرار می دهد. انعطاف پذیری این محصول به کاربر اجازه می دهد تا کنترل میزان روشنایی آن را بدون کلید و تنها از راه تنظیم زاویه دلخواه کتاب در دست بگیرد.

برند دکوراسیون

max gunawan طراح برند دکوراسیون Lumio اصالتاً اندونزیایی ست اما در آمریکا متولد شده است. وی فرمی را برای محصول خود برگزیده که قابلیت های چندگانه ای را در ساختار فیزیکی این چراغ از قبیل امکان آویخته شدن، دیوارکوب، روشنایی فضای باز، چراغ اضطراری، و . . . ایجاد می کند.

ابعاد Lumio،  ۸.۵  ۷ * ۱.۲۵* اینچ و با وزنی در حدود ۴۵۰ گرم امکان حمل، جاگذاری، نصب و شکل پذیری خوبی را برای کاربر آن فراهم می کند.

جنس صفحات داخلی از پلی اتیلن قابل بازیافت، ضد آب و بسیار سبک TYVEKساخته شده که از طریق چراغ های LED و با نیروی باتری لیتیومی روشن می شود. متریال لایه بیرونی جلد  Lumio نیز از FSC با طرح چوب است.

Lumio از طریق حسگر داخلی جاسازی شده در عطف کتاب با تغییر زاویه از۰-۳۶۰ درجه به نوعی کنرل دستی مجهز شده و برای روشن و خاموش کردن آن کلیدی وجود ندارد.

شاید این سخن درستی است اگر بگوییم در فرآیند طراحی داخلی، مبلمان ویژه ترین عنصری است که یک خانه را برازنده، چشمگیر و متمرکز نشان می دهد. با این همه کار سختی است که از میان نام های کوچک و بزرگ تجاری که گونه ها و شیوه های بسیاری از مبلمان را در بازارهای دنیا برای خریداران فراهم آورده اند چند نام را برتر  برند دکوراسیون از دیگر نام ها برگزید. دشواری این کار آن جاآشکارتر می شود که پای سلیقه نیز در میان باشد.

منبع:دکومان / نشریه تخصصی مبلمان، معماری و دکوراسیون داخلی / شماره۱۹

برای مشاهده و خرید جدیدترین مبلمان کلاسیک مدرن ، مبلمان کلاسیک و استیل،مبلمان راحتی،مبلمان اداری،سرویس خواب،بوفه ، کمد و کابینت،میز،صندلی و جلومبلی از نمایشگاه اینترنتی کالامبل بازدید نمایید.

قالب وردپرس