قالب وردپرس

بازار مبل ایران شماره ۳

 مجموعه شماره ۳ بازار مبل ایران در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ و با هدف توسعه فضاهای مدرن تجاری و ایجاد محیطی امن و آرام جهت خرید مبلمان منزل و اداری، مبلمان مبلمان کودک و نوجوان، پرده، پارچه و تزئینات مبلمان در محیطی به وسعت ۷۰هزار متر مربع مورد بهره برداری قرار گرفت.

بازار مبل ایران

  این مجموعه دارای ۹ طبقه ( ۶ طبقه تجاری و ۳ طبقه پارکینگ ) و با برخورداری از مدرن ترین امکانات رفاهی شامل ۵ دستگاه آسانسور نفربر ، ۳۴ رشته پله برقی ، آسانسور بار ، رستوران ، کافی شاپ ، سوپرمارکت ، نمازخانه ، فضایی زیبا و منحصربفرد را جهت بازدید خریداران هنر صنعت مبلمان فراهم نموده است.    

این مجموعه مشتمل بر یکصد برند برتر مبلمان منزل و اداری است و با نام های بزرگ تجاری در صنعت مبلمان تلاش دارد بتواند پاسخگوی نیازهای عمومی هموطنان عزیز باشد. از ویژگیهای این مجموعه برگزاری نمایشگاههای فصلی می باشد که می توان به برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان اداری ، مبلمان و  لوازم کودک (سیسمونی) ، مبلمان خانگی ، لوستر و روشنایی اشاره نمود. 

این مجتمع تجاری دارای ۳ طبقه پارکینگ می باشد تا خدمات رفاهی مشتریان را تامین کند.خدمات رفاهی بازار مبل ایران شماره ۳ به صورتی می باشد تا تمام نیاز خریداران در مجتمع تامین شود.این مجموعه دارای ۵دستگاه اسانسور ۳۴ رشته پله برقی و سایر خدمات رفاهی از جمله رستوران ، کافی شاپ ، سوپر مارکت و نماز خانه می باشد.
بازار مبل ایران شماره ۳ دارای یک سری ویژگی های خاص دیگر می باشد که این مجتمع تجاری را در سطح خود منحصر به فرد می کند.از این ویژگی ها می توان به برگزاری انواع نمایشگاه های مبلمان منزل ، اداری ، سیسمونی ، لوستر و روشنایی و … اشاره کرد.

بازار مبل ایران ۳ عرضه کننده مبلمان استیل و کلاسیک,مبلمان کلاسیک مدرن,مبلمان و سرویس خواب,سرویس خواب,مبلمان سنتی ایرانی,مبلمان و لوستر,مبلمان و اکسسوری واقع در تهران بزرگراه آیت ا… سعیدی، بالاتر از چهارراه یافت آباد می باشد.

منبع : سایت بازار مبل ایران bmiran.net

قالب وردپرس