قالب وردپرس

بازار مبل ایران شماره ۱

مجموعه بازار مبل ایران یکی از بزرگترین مراکز تجاری صنایع چوبی در خاور میانه به شمار می آید.این مجموعه از پنج سرای مجزا به نام شعرای نامی ایران: خیام، سعدی، حافظ (سرای مرکزی)، مولوی و فردوسی نام گذاری شده است و متمرکز ترین بازار مبلمان خانگی  را در خود جای داده است. رعایت اصول معماری ایرانی و بهره گیری از تکنولوژی مدرن در ساختار این مجموعه جلوه زیبایی به منطقه بخشیده است.

بازار مبل ایران

خدمات رفاهی و تفریحی هم زمان با نمایش جدید ترین مدل های مبلمان خانگی و اداری جلوه بی نظیری را در ذهن بیننده تداعی می کند.  مجموعه بازار مبل ایران مفتخر است به اطلاع تمام مردم ایران برساند استراتژی متمرکز و قطعی بر این قرار گرفته است که خرید های گوناگون داخلی و خارجی و برگزاری نمایشگاه های اختصاصی داخلی و بین المللی مبلمان در آن به راحتی مقدور باشد و برای نیل به این هدف رایزنی های مناسبی را انجام داده است تا در نهایت رفاه دو طرف (خریدار و فروشنده) در جذاب ترین و ساده ترین شکل تامین گردد… امکان تردد از دروازه ورودی عریض در زوایای مختلف، عبور و مرور بازدید کنندگان را آسان گردانیده است. به طوری که افراد از هر جهت بدون هیچگونه محدودیتی قادر به انتخاب مسیر می باشند و وجود پله های برقی متعدد در کلیه طبقات پارکینگ و تجاری، رفاه و آسایش کاملی را برای بازدید کنندگان فراهم آورده است و آبنمای مرکزی نیز طراوت خاصی را به سراهای مختلف مجموعه، به ویژه سرای حافظ بخشیده است.

بازار مبل ایران

شما می توانید برترین تولید کنندگان مبلمان  در ایران را در مجموعه بازار مبل ایران ملاقات کنید و از نمایشگاه آنان بازدید نمایید. هیئت امنای بازار مبل ایران اقدام به تشکیل کمیته فنی و نظارت بر کیفیت کالا نموده است که اعضای آن مشتمل از افراد متخصص و کارشناس در زمینه چوب و مبلمان می باشند که گام موثری را در زمینه ارائه محصولات مطلوب و با کیفیت عالی برداشته است. همچنین این مجموعه با بهره گیری از کمیته حل اختلاف بر اساس محوریت مشتری مدار، به حل اختلافات مابین خریداران و فروشندگان می پردازد و تمام سعی خود را در جلب رضایت مشتری به کار می گیرد.

بازار مبل ایران عرضه کننده مبل ,مبلمان,مبلمان استیل,مبلمان کلاسیک,مبلمان مدرن,مبلمان تختخوابشو,سرویس خواب,آینه، کنسول و ویترین,میز ناهار خوری,میز غذا خوری,میز تلویزیون,میز صندلی,میز غذاخوری,میز ناهارخوری,میز و صندلی واقع در تهران بزرگراه آیت الله سعیدی، چهارراه یافت آباد، بازار مبل ایران شماره یک می باشد.

منبع : سایت بازار مبل ایران  bmiran.net

قالب وردپرس